Web Tasarım

Web Hikmet web tasarım hizmetleri, özel, modern, hedeflerinize uyan, benzersiz web tasarım uygulamaları hazırlamaktadır. Sürekli yenilenen, güncel trendleri takip eden bir web tasarım şirketiyiz. Görsel tasarımı, içerik ve kodlamayı bir birine uyan ve yakışan taslakla hazırlar, içeriğin bilhassa özgün olmasına dikkat ederiz. Anlatılmak isteneni belirgin kılacak şekilde oluşturur, görsel yapının ve dinamikliğin üstüne estetik bir görünüm kazanmasını sağlarız.


Web Tasarım Aşamaları; Brain Bilişim web tasarım hizmetleri, kurumsal web tasarım veya e-ticaret sitesi istekleriniz için aşağıdaki gibi çalışma programı uygular. Müşteri talebinin alınması Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri Çalışma akışının takdim edilmesi Teklif hazırlama ve onaylama Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması Bilgi ve içeriğin girilmesi Projenin yayın denemesi Web sitenin yayınlanması Genel kontrol ve hataların giderilmesi Projenin küçükte olsa eksiklik yaşamaması için müşteri ve Web Hikmet web tasarım hizmetleri ile koordineli çalışması, projenin daha sağlıklı bitmesini sağlayacaktır. Bu çalışmanın bitmesi web tasarım projesinin önemli olan birinci adımıdır. Web sitesinin tasarlanması kafi olmamaktadır. Web tasarımı yanı sıra ileriye dönük güçlü ve yenilenebilir olmasını sağlayan iki hususu belirtelim. Web sitesinin güncellenebilir olması, proje talep edildiğinde belirtilmesi şartıyla, Web Hikmet web tasarım hizmetleri, görsel ve içerik yönetim sistemi kodlar ve bu panelden güncellemeler sağlanır. Ayrıca yapılan yönetim sistemleri hakkında eğitim de verilir veya ücret mukabilinde Web Tasarım şirketimizden bir Webmaster tahsis edilir, güncellemeler tarafımızca yapılır. Web sitenin aktif rol almasını sağlayan en iyi yol, ziyaretçi trafiğinizin sürekli siteyi takip etmesi, yeni ve sosyal paylaşımlarınızı izlemesi, yanı sıra önemli olan internet reklamcılığı özelliklerinden yararlanmanızdır. SEO yani Arama motoru optimizasyonu sitenizin görünürlüğünü ve popüler olmasını hedefler. Web Tasarımı başvurusu ile daha faydalı olacak bu çalışma, teklif alırken belirtilmelidir. İçeriklerin ve görsel resimlerin özgün tasarlanması bilhassa çok önemlidir. Doğal web tasarım arama sonuçlarında iyi sıralama almanızı sağlar. Elbette SEO işlem gerektirir, anahtar kelime rekabetinin analizi öncelikli yapılır.. Web Hikmet , başarılı çalışmalar yaptıysa da ilk sıra garantisi vermez. Çoğu kişi bu garantiyi sağlayamaz, şirketimiz kararlı ve istikrarlı bir çalışmadan da geri kalmaz. Garantili sıralama reklam kısmı olan Google AdWords ile verilebilir. Daha fazla Arama motoru optimizasyonu bilgisi için SEO inceleyiniz.
Dinamik ve Estetik Tasarımlar Bir mesajı ifade edebilen veya nesneleri görselleştirip süslemeye yönelik yaptığımız Grafik Tasarım benzersiz ve etkili olması yönünde sürekli güncelleniyor ve güçlü programlar kullanıyoruz. Tabi ki programların bir önemi yoktur. Grafik Tasarım bilgi ve yeteneği olan grafiker tarafından hazırlanır. Kurumsal hizmetin eşitliğinde grafik tasarım hazırlamamızın yanı sıra yazının ve görsellerin tanımlanabilir olmasını ve görülebilir bir hale dönüşmesini, iki veya üç boyutlu hale getirmek için gerekli hayal gücüne ve yaratıcı yeteneğe sahip olmamamızı çok yoğun çalışma sayesinde olduğunu bilmenizi isteriz. Her zaman daha iyisi olabilir sloganı ile çalışan grafik tasarım uzmanlarımız; Logo, banner, broşür, e-katalog, animasyon gibi tasarım uygulamaları hazırlar. Web Hikmet interaktif medya, tanıtım filmleri, e-katalog gibi tasarım uygulamalarında da idealı bir kadroya sahiptir. Her projesine ayrıntıyla yaklaşan, önem veren, fazla çalışmayı esirgemeyen bir yapıyla projelerini hazırlayan Web Hikmet web tasarım hizmetleri, tamamlanan grafik tasarım çalışmasını gözden geçirir ve eksik varsa tamamlayarak teslim eder. Logo, e-katalog ve diğer grafik tasarım uygularımızı daha iyi nasıl iyileştirebiliriz düşüncesiyle sürekli yenileniyor ve güncel bilgi hazinemizi büyütüyoruz.
E-Katalog Web Hikmet web tasarım hizmetleri, firmaların internet üzerinden yayınladıkları ürün katalog hizmetini sunuyor. Estetik dizayna sahip tasarımları; flash actionscript, jquery, javascript dillerinde kodlayıp tasarlıyoruz. Bu uygulamanın giderek rağbet gördüğü ve el katalogların önüne geçtiği görülüyor. Yer kaplamayan, rahat incelenebilen ve sınırsız ürün eklenebilmesi sık kullanılmasının ifadesidir. Şirketiniz için veya farklı alanda hizmet veren kurumunuza ürün tanıtımı yapmak için kullanılan e-katalog tasarımı sınırsız bilgi açıklamaları ve görsel resimler sunmanıza olanak verir. Güzel ve şık tasarıma sahip e-katalog hizmetini hareketli objelerle de tanıtmanıza imkan tanır. Estetik ve kaliteli çalışmalar hazırlayarak e-katalog ürün tanıtımını sağlıklı şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz. İlgi çeken görünüme sahip, sıkıcı olmayan bilgiler ve resimler hazırlayarak, müzik eşliğinde e-katalog hazırlıyoruz. Müşterimize bu hizmeti verirken sınırsız sayfa ve görsel resimleri e-katalog içerisinde oluşturmayı sağlıyoruz. Kolay çevrilebilen sayfalar hazırlayarak e-katalog bir çok özellikleri sunar. Bunlar e-katalog içerisindeki sayfanın sayısını girerek veya arama modülü ile kolayca bulunabilmesidir. Dinamik ve görsel zenginliğe sahip e-katalog tasarımları yapıyoruz. Düzenli olarak sayfa ekleme, görsel resim ekleme ve güncelleme gibi kolay kullanılan e-katalog tasarım çalışmaları hazırlıyoruz. Doğayı korumak için el kataloglarının terkedilmesini destekleyen firmamız e-katalog kullanılmasını tavsiye etmektedir. Sizde yönetilebilir ve güncelenebilir e-katalog hizmeti kullanarak hem doğa sağlığına hem de fazla harcamaların önüne geçin. Nitekim web sitesi üzerinden yayınlanan e-katalog pek çok müşteriye ulaşmanızı ve ürünlerinizin tanıtımına ciddi getirisi olacaktır. Ayrıca el broşürlerinin pek kimse tarafından çok önemsenmediğini, hatta dağıtıldığında atıldığını da gözlemlemiş bulunmaktayız. Çevrenin ve şirketinizin kazanacağı en ideal seçim e-katalog çalışmasıdır. Özgün ve sürekli yenilenebilen e-katalog hizmeti daha cazip geliyorsa, doğru seçim yaptığınızı gösterecektir.
Search Engine Optimization İnternet milyarlarca kişi tarafından kullanılan, ticari ve sosyal amaca hizmet etmektedir. Bu mecrada bir web sitesi ile veya arama motorlarına vereceğiniz düz metin veya bannerla reklam yapabilirsiniz. Fazla para harcama nedeni ve sağlıklı bir alt yapı ihtiyacı SEO "Search Engine Optimization" kavramını oluşturdu. İnternette çoğu kullanıcı direk bilgi araması yapıyor ve % 85'i Arama motorlarını kullanıyor. Milyarlarca site olması ve rekabetin sıklıkla olduğu arama motorlarında iyi bir ön sıra pozisyonu yakalamak için, sürekli yenilenen parametreleri takip etmek ve onlara uygun işlemler yapmak gerekir. Google dizininde yüz milyarlarca web site kayıtlı ve sektörünüze göre rekabet gücü olabilmektedir. SEO'da edindiğimiz bilgi birikimimiz ve ileri düzey tecrübemizle, arama motorlarında sizlere bir bütün olarak optimizasyon hizmeti sunuyoruz. SEO Analiz Arama motoru optimizasyonuna başlamadan önce web sitenin iç yapısını incelemek gereklidir. Bunlar; içerik kodlamaları, anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve sıralama pozisyonun rekabetidir. Site Optimizasyonu Genel analiz yapıldıktan sonra, site içeriği düzenlenir. Resimler ve içerik yazıları Arama Bot'larının okuyabileceği şekilde hazırlanır. Bazı siteler de yeniden bir tasarım ve SEO gerekebiliyor. Arama Motorlarına Kayıt Web sitenin arama motorlarına, dizinlere, firma rehberlerine ve portal gibi sitelere manuel kayıt yapılır. Çoğu kayıtlarda farklı tanıtım yazıları oluşturulur ve web site için uygun linkler verilir. Bu işlem SEO için çok önemlidir, hassas ve dikkatli çalışma yapılır. SEO Teknikleri Farklı uygulamalar ile gözden geçirme ve teknik kontrol işlemleri yapılır. SEO çalışması yapıldıktan sonra arama motorlarındaki sıralama seyiri değişmeye başlar ve güncellemelerle beraber arama sonuçları pozisyonu yükselir. Güçlü ve kalıcı bir sistem oluşturuyoruz. Web sitesi hakkında daha fazla bilgi için Web Tasarım inceleyiniz.
E-Ticaret Brain Bilişim web tasarım hizmetleri, kendi geliştirdiği E-Ticaret paketleri ile müşterisine kaliteli, kolay yönetilebilir arayüzde online satış siteleri hazırlar. Hazır sitelerle alakası olmayan ürünlerimiz, her müşteriye özel tasarlanır ve tamamen lisanslanır. E-Ticaret yazılımımız güvenilir alt yapı sistemi, görsel işlevsellik ve aktif mükemmeliyete sahiptir. Firmamız E-Ticaret paketleri için müşterilerine alternatif çözümler de sunmaktadır. Online alışveriş sektörüne girebileceğiniz E-Ticaret yazılımı size sundukları bazı özellikler şunlardır: .Online ürün yönetimi ve kargo takibi .Online müşteri yönetimi ve satış takibi .Online destek programı .Sınırsız sanal pos tanımlayabilme .Dinamik özel arayüz .Sms uyarı sistemi .Site yönetim paneli E-Ticaret yazılımı size pazarlama stratejilerinizi hızlı ve kolay uygulama fırsatı vermesinin yanı sıra yatırım için minumum maliyetle maksimum ürün satışları yapmanızı sağlar.
Kurumsal Kimlik Super User tarafından yazıldı. Aktif 02 May 2011. Yayınlanma Web Firmanızı İleriye Taşıyan Danışmanlık Hizmeti Şirketlerin kendini tanımlamaya ve tanıtmaya yönelik yapacağı stratejileri hazırlamak, organize etmek ve bunların hayata geçmesini sağlayacak tamamlayıcı temel yapıyı çalışır vaziyete getirmek için kurumsal kimlik hizmetleri veriyoruz. Web Hikmet, bu yönde gelişime açık uzmanlarla çalışır ve Kurumsal Kimlik adına bir çok çözüm hizmetleri sunmaktadır. Her firma için gerekli görsel tasarımları ve güçlü pazarlama yöntemlerini belirlemek ve uygulamak için kurumsal kimlik hizmeti önemli bir yere sahiptir. Şirketinizin değerlerini oluşturan ve internet üzerinde tanıtılmasını kapsayan kurumsal kimlik çalışması bir çok alanda tamamlanmanızı sağlar. Biz sağlıklı ve güvenilir hizmetler sunmanın yanında bilinirliğinizi güçlendirmeye yönelik fikirleri ve uygulamaları kurumsal kimlik olarak sağlarız. Hedeflerinizi netleştirmek için gerekli tüm donanımları belirleyip, genel analizini tamamlarız. Size nelerin kazanç ve getiri sağlayacağını kurumsal kimlik üzerinden tespit ederiz. Sektörel rekabetin inceliklerini ve kalıcı olan güçlü çalışmaları kurumsal kimlik bünyesinde sağlarız. İyi bir firmanın neye ihtiyaç duyduğunu kurumsal kimlik çalışması hazırlar. Bu yeni bir firmanın nasıl başlaması gerektiğinden, nelerle ilgilenmesi gerektiğine kadar belirlenen kurumsal kimlik hizmetidir. Güven veren bir firmanın imajı çok önemli olmasının yanı sıra logo, web sitesi, kurumsal evrak, slogan, tanıtım yazıları ve diğer kurumsal olan evrak ve görsellerin hazırlanması kurumsal kimlik içerisinde yer alır. Bunların her biri sizi ifade etmesi, üzerinde durulması gerekliliğini vurgular. İşte reklam için gereken kritik değerlerin tamamı kurumsal kimlik içerisinde yer alır. Görsel görünümünüzün ve tanıtım şeklinizin ne kadar önemli olduğu günümüzün şartları gereğince dikkate değerdir. Biz ayrıntıları ve sonraki aşamaları izlemekle beraber alınan sonuçlara göre kurumsal kimlik çalışmasını sunarız. Müşteri memnuniyeti, garanti şartları, kalite belgeleri, referanslar ve ürün tanıtımlarınızın tatmin edici olmasını da kurumsal kimlik hizmeti sağlar. Hedef müşterilerinizin ilgisini ve beğenisini almak için mükemmel hizmet sunmanızı kurumsal kimlik çalışması sağlar. Hem firmanızın prestijini artırmak hem de müşteri potansiyelinizi yükseltmek için profesyonel kurumsal kimlik hizmeti veriyoruz. Siz de şirketinizin büyüme süreçlerini kurumsal kimlik danışmanlığını alarak güvenli adımlarla yükselmesini sağlayabilirsiniz. Firmanızın gelişimine yön vermek için detaylara önem vermek kurumsal kimlik hizmetinin önemli parçası olduğu gibi alınacak tedbirleri de gözetip riskleri bertaraf etmeyi de hedefler.